Downtown Unirii Central Apartament

  • 80 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Downtown Unirii Central Apartament Bucharest розташовані в межах 25-хвилинної прогулянки від парку Тінеретулуї, звідки можна легко дістатися до залізничного вокзалу Bucharest North, що знаходиться майже за 4 км.

Відвідувачам Downtown Unirii Central Apartament сподобається комфорт ванної кімнати з феном і рушниками. Ви також натрапите на спа-ванну, окремий туалет і душ.

Апартаменти пропонують гостям зручності для самостійного приготування їжі, включаючи електрочайник, холодильник і духовку.

Палац Парламенту знаходиться на відстані 10 хвилин їзди машиною, а Piata Vitan - біля апартаментів. Найближча автобусна зупинка Hala Traian знаходиться за 950 метрів, а Старий двір - лише за 1.8 км.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Downtown Unirii Central Apartament Бухарест
Refined City Living - Contemporary 2Br Retreat
Ціна лише для моб. пристроїв

Refined City Living - Contemporary 2Br Retreat

8.4
Дуже Добре 11 відгуків
3 м від помешкання
USD 145 USD 131
за ніч
Unirii 2 Garden
Ціна лише для моб. пристроїв

Unirii 2 Garden

7.4
Добре 40 відгуків
345 м від помешкання
USD 75 USD 68
за ніч
Central Cozy Apartment
Ціна лише для моб. пристроїв

Central Cozy Apartment

425 м від помешкання
USD 69 USD 62
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    "Бухарест-Отопені"
    20 км

    Залізничні вокзали

    Obor Train Station
    3 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Електрочайник
    • Сушарка
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Гардеробна
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном
    • Комп'ютер в номері

    Дизайн

    • Паркетна підлога

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Часті питання
    • Чи є в Downtown Unirii Central Apartament безкоштовний Wi-Fi?
      Доступ до Інтернету надається безкоштовно в Downtown Unirii Central Apartament.
    • Чи дозволяється проживання з домашніми тваринами в квартирі Downtown Unirii Central Apartament?
      Так, у квартирі Downtown Unirii Central Apartament дозволяється проживання з домашніми тваринами.
    • Ця квартира розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Bucharest North розташований на відстані 4 км від цієї квартири.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    "Бухарест-Отопені"
    20 км

    Залізничні вокзали

    Obor Train Station
    3 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Downtown Unirii Central Apartament Бухарест

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити